Zpět na domovskou stránku
Nemovitosti realitní kanceláře Reality 11
Reality 11
info@reality11.cz
Nad Podbabskou skálou 350/17
Praha 6 - Lysolaje
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
5+kk
5+1
6 a více
Kancelář
Reality 11
Od nejdražšího
Prodej bytu 3+kk 62 m², Dubňany
3 249 990 Kč
(52 419 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
62 m²
Pronájem bytu 2+kk 49 m², Praha 7
25 000 Kč za měsíc
(6 122 Kč za m²/rok)
Typ
byty 2+kk
Plocha
49 m²
Prodej stavebního pozemku 867 m², Smrčná
3 190 000 Kč
(3 679 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
867 m²
Prodej rodinného domu 186 m², Habartice
3 905 000 Kč
(20 995 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
186 m²
Prodej stavebního pozemku 1 151 m², Jesenice
7 990 000 Kč
(6 942 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
1 151 m²
Pronájem obchodního prostoru 49 m², Karlovy Vary
11 246 Kč za měsíc
(2 754 Kč za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
49 m²
Prodej bytu 3+1 67 m², Beroun
6 500 000 Kč
(97 015 Kč za m²)
Typ
byty 3+1
Plocha
67 m²
Prodej rodinného domu 91 m², Habry
3 190 000 Kč
(35 055 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
91 m²
Pronájem bytu 2+kk 52 m², Brno
17 950 Kč za měsíc
(4 142 Kč za m²/rok)
Typ
byty 2+kk
Plocha
52 m²
Pronájem vily 212 m², Světlá nad Sázavou
30 000 Kč za měsíc
(1 698 Kč za m²/rok)
Typ
vila
Plocha
212 m²
7
8
9
10
11