Zpět na domovskou stránku
Nemovitosti realitní kanceláře Reality 11
Reality 11
info@reality11.cz
Nad Podbabskou skálou 350/17
Praha 6 - Lysolaje
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
5+kk
5+1
6 a více
Kancelář
Reality 11
Od nejdražšího
Prodej rodinného domu 238 m², Radějovice
19 900 000 Kč
(83 613 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
238 m²
Prodej restaurace 541 m², Rokycany
19 900 000 Kč
(36 784 Kč za m²)
Typ
restaurace
Plocha
541 m²
Pronájem bytu 1+1 50 m², Karlovy Vary
12 000 Kč za měsíc
(2 880 Kč za m²/rok)
Typ
byty 1+1
Plocha
50 m²
Pronájem bytu 2+kk 82 m², Praha 9
25 000 Kč za měsíc
(3 659 Kč za m²/rok)
Typ
byty 2+kk
Plocha
82 m²
Pronájem bytu 2+kk 87 m², Praha 9
26 000 Kč za měsíc
(3 586 Kč za m²/rok)
Typ
byty 2+kk
Plocha
87 m²
Prodej bytu 2+kk 37 m², Praha 5
5 290 000 Kč
(142 973 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
37 m²
Prodej bytu 2+kk 38 m², Praha 5
5 390 000 Kč
(141 842 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
38 m²
Prodej bytu 3+1 71 m², Holýšov
4 390 000 Kč
(61 831 Kč za m²)
Typ
byty 3+1
Plocha
71 m²
Prodej rodinného domu 110 m², Libá
9 490 000 Kč
(86 273 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
110 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 461 m², Malešov
dohodou
Typ
ubytování
Plocha
461 m²
12
13
14
15
16