Zpět na domovskou stránku
Nemovitosti realitní kanceláře Reality 11
Reality 11
info@reality11.cz
Nad Podbabskou skálou 350/17
Praha 6 - Lysolaje
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
5+kk
5+1
6 a více
Kancelář
Reality 11
Od nejdražšího
Prodej stavebního pozemku 1 068 m², Svitavy
1 750 000 Kč
(1 639 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
1 068 m²
Pronájem skladu 300 m², Nové Dvory
22 500 Kč za měsíc
(900 Kč za m²/rok)
Typ
sklady
Plocha
300 m²
Prodej stavebního pozemku 2 136 m², Svitavy
2 790 000 Kč
(1 306 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
2 136 m²
Prodej rodinného domu 383 m², Štoky
9 990 000 Kč
(26 084 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
383 m²
Prodej chaty 60 m², Humpolec
2 995 000 Kč
(49 917 Kč za m²)
Typ
chata
Plocha
60 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 1 544 m², Dačice
dohodou
Typ
ubytování
Plocha
1 544 m²
Prodej skladu 1 601 m², Havlíčkův Brod
19 990 000 Kč
(12 486 Kč za m²)
Typ
sklady
Plocha
1 601 m²
Prodej stavebního pozemku 942 m², Martinice u Onšova
895 000 Kč
(950 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
942 m²
Prodej rodinného domu 115 m², Dolní Město
2 690 000 Kč
(23 391 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
115 m²
Prodej bytu 3+1 71 m², Kolín
5 520 880 Kč
(77 759 Kč za m²)
Typ
byty 3+1
Plocha
71 m²
9
10
11
12
13