Olomouc
+420 770 778 773
reality@bez-starosti.cz
Dolany 304
Od nejdražšího
Prodej rodinného domu 446 m², Černá Voda
8 950 000 Kč
(20 067 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
446 m²
Prodej rodinného domu 181 m², Kobylá nad Vidnavkou
3 790 000 Kč
(20 939 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
181 m²
Prodej činžovního domu 474 m², Zlaté Hory
8 500 000 Kč
(17 932 Kč za m²)
Typ
činžovní domy
Plocha
474 m²
Prodej rodinného domu 146 m², Jeseník
5 720 000 Kč
(39 178 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
146 m²
Prodej bytu 1+kk 23 m², Ostružná - Petříkov
2 900 000 Kč
(126 087 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
23 m²
Prodej stavebního pozemku 656 m², Zlaté Hory - Salisov
1 200 000 Kč
(1 829 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
656 m²
Prodej rodinného domu 143 m², Bukovany
5 490 000 Kč
(38 392 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
143 m²
Pronájem bytu 1+kk 33 m², Bruntál
7 950 Kč za měsíc
(2 891 Kč za m²/rok)
Typ
byty 1+kk
Plocha
33 m²
Prodej stavebního pozemku 934 m², Luká - Ješov
1 230 000 Kč
(1 317 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
934 m²
Prodej rodinného domu 337 m², Knínice
info v RK
Typ
rodinné domy
Plocha
337 m²
1
2