Nicol Mráčková
+420 296 399 006
info@mmreality.cz
M&M reality
+420 296 399 006
Od nejdražšího
Prodej bytu 2+kk 41 m², Liberec (nečleněné město)
4 199 000 Kč
(102 415 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
41 m²
Prodej rodinného domu 86 m², Dolní Řasnice
2 690 000 Kč
(31 279 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
86 m²
Prodej rybníku 19 785 m², Nový Bor
649 000 Kč
(33 Kč za m²)
Typ
rybník
Plocha
19 785 m²
Prodej louky 1 036 m², Dobré
290 000 Kč
(280 Kč za m²)
Typ
pozemky - trvalý travní porost
Plocha
1 036 m²
Prodej louky 670 m², Dobré
154 000 Kč
(230 Kč za m²)
Typ
pozemky - trvalý travní porost
Plocha
670 m²
Prodej zahrady 479 m², Liberec
1 090 000 Kč
(2 276 Kč za m²)
Typ
pozemky - zahrady
Plocha
479 m²
Prodej louky 4 547 m², Liberec
8 499 000 Kč
(1 869 Kč za m²)
Typ
pozemky - trvalý travní porost
Plocha
4 547 m²
Prodej stavebního pozemku 6 384 m², Hodkovice nad Mohelkou
3 199 000 Kč
(501 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
6 384 m²
Prodej rodinného domu 215 m², Jindřichovice pod Smrkem
2 490 000 Kč
(11 581 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
215 m²
Prodej chalupy 179 m², Jindřichovice pod Smrkem
1 490 000 Kč
(8 324 Kč za m²)
Typ
chalupa
Plocha
179 m²
1
2
3