Michal Link
    +420 296 399 006
    info@mmreality.cz
    M&M reality
    M&M reality
    +420 296 399 006

Řadit podle:
    Prodej bytu 2+1 63 m², Žiželice

    Prodej bytu 2+1 63 m², Žiželice

    1 700 000 Kč (26 984 Kč za m²)
    • Typ byty 2+1
    • Plocha 63 m²
    Prodej rodinného domu 80 m², Slaný

    Prodej rodinného domu 80 m², Slaný

    5 900 000 Kč (73 750 Kč za m²)
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 80 m²
    Prodej rodinného domu 104 m², Kladno

    Prodej rodinného domu 104 m², Kladno

    12 280 255 Kč (118 079 Kč za m²)
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 104 m²
    Prodej činžovního domu 193 m², Louny

    Prodej činžovního domu 193 m², Louny

    9 900 000 Kč (51 295 Kč za m²)
    • Typ činžovní domy
    • Plocha 193 m²
    Prodej stavebního pozemku 2 240 m², Krásný Les

    Prodej stavebního pozemku 2 240 m², Krásný Les

    2 350 000 Kč (1 049 Kč za m²)
    • Typ pozemky pro bydlení
    • Plocha 2 240 m²
    Prodej rodinného domu 180 m², Velké Přítočno

    Prodej rodinného domu 180 m², Velké Přítočno

    11 500 000 Kč (63 889 Kč za m²)
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 180 m²
    Prodej rodinného domu 140 m², Domoušice

    Prodej rodinného domu 140 m², Domoušice

    7 900 000 Kč (56 429 Kč za m²)
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 140 m²

    • 1
    • 2