Michal Králík
+420 602 731 737
michal.kralik@kwcz.cz
Keller Williams Metropolitan
+420 724 368 358
Byty
4+1
Makléř
Michal Králík (Keller Williams Metropolitan)
Od nejdražšího
Prodej rodinného domu 121 m², Hostivice
11 690 000 Kč
(96 612 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
121 m²
Prodej rodinného domu 181 m², Chrustenice
16 980 000 Kč
(93 812 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
181 m²
Prodej stavebního pozemku 261 m², Praha
6 290 000 Kč
(24 100 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
261 m²
Prodej bytu 4+1 121 m², Hostivice
11 690 000 Kč
(96 612 Kč za m²)
Typ
byty 4+1
Plocha
121 m²
Prodej stavebního pozemku 1 525 m², Kladruby - Hřešihlavy
3 690 000 Kč
(2 420 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
1 525 m²
Prodej stavebního pozemku 1 257 m², Obruby
3 990 000 Kč
(3 174 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
1 257 m²
Prodej stavebního pozemku 1 066 m², Černolice
8 190 000 Kč
(7 683 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
1 066 m²
Prodej stavebního pozemku 1 067 m², Vysoký Újezd
11 790 000 Kč
(11 050 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
1 067 m²
Prodej rodinného domu 260 m², Vysoký Újezd
29 990 000 Kč
(115 346 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
260 m²
Prodej stavebního pozemku 1 020 m², Lhota
3 100 000 Kč
(3 039 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
1 020 m²