Zpět na domovskou stránku
Nemovitosti realitní kanceláře M&M reality
M&M reality
+420 296 399 006
info@mmreality.cz
Krakovská 583/9
Praha 1 - Nové Město
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
5+kk
5+1
Od nejdražšího
Prodej stavebního pozemku 1 698 m², Borovnice
1 480 000 Kč
(872 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
1 698 m²
Prodej bytu 3+kk 87 m², Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
10 610 000 Kč
(121 954 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
87 m²
Prodej bytu 5+kk 189 m², Praha
36 970 000 Kč
(195 608 Kč za m²)
Typ
byty 5+kk
Plocha
189 m²
Prodej rodinného domu 124 m², Luženičky
9 990 000 Kč
(80 565 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
124 m²
Prodej bytu 1+kk 37 m², Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
6 582 691 Kč
(177 911 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
37 m²
Prodej bytu 3+kk 81 m², Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
12 087 204 Kč
(149 225 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
81 m²
Prodej rodinného domu 200 m², Mošnov
2 935 000 Kč
(14 675 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
200 m²
Prodej činžovního domu 385 m², Hořice
15 000 000 Kč
(38 961 Kč za m²)
Typ
činžovní domy
Plocha
385 m²
Prodej obchodního prostoru 202 m², Ostrava - Slezská Ostrava
7 500 000 Kč
(37 129 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
202 m²
Prodej rodinného domu 202 m², Ostrava - Slezská Ostrava
7 500 000 Kč
(37 129 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
202 m²
1
2
3
4
5