Zpět na domovskou stránku
Nemovitosti realitní kanceláře M&M reality
M&M reality
+420 296 399 006
info@mmreality.cz
Krakovská 583/9
Praha 1 - Nové Město
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
5+kk
5+1
Od nejdražšího
Prodej atypického bytu 140 m², Orlová
5 600 000 Kč
(40 000 Kč za m²)
Typ
atypické byty
Plocha
140 m²
Prodej rodinného domu 158 m², Smržovka
6 299 000 Kč
(39 867 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
158 m²
Prodej chaty 108 m², Radíč
2 250 000 Kč
(20 833 Kč za m²)
Typ
chata
Plocha
108 m²
Pronájem kanceláře 110 m², Mladá Boleslav
75 000 Kč za měsíc
(8 182 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
110 m²
Prodej rodinného domu 162 m², Bechyně
11 383 000 Kč
(70 265 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
162 m²
Prodej stavebního pozemku 843 m², Bezměrov
3 990 000 Kč
(4 733 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
843 m²
Prodej výrobního prostoru 5 377 m², Lišov
info v RK
Typ
výroba
Plocha
5 377 m²
Prodej obchodního prostoru 340 m², Bechyně
11 383 000 Kč
(33 479 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
340 m²
Prodej rodinného domu 103 m², Týniště nad Orlicí
4 899 000 Kč
(47 563 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
103 m²
Prodej chalupy 103 m², Týniště nad Orlicí
4 899 000 Kč
(47 563 Kč za m²)
Typ
chalupa
Plocha
103 m²
1
2
3
4
5