Zpět na domovskou stránku
Nemovitosti realitní kanceláře LUXENT s.r.o.
LUXENT s.r.o.
+420 731 300 400
info@luxent.cz
Pařížská 205/23
Praha 1 - Josefov
3+kk
4+kk
5+kk
5+1
6 a více
Od nejdražšího
Prodej bytu 2+kk 48 m², Kladno
5 400 000 Kč
(112 500 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
48 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m², Praha 8
9 228 000 Kč
(214 605 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
43 m²
Prodej bytu 2+kk 45 m², Praha 8
9 408 000 Kč
(209 067 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
45 m²
Prodej bytu 1+kk 26 m², Praha 8
rezervováno
Typ
byty 1+kk
Plocha
26 m²
Prodej bytu 2+kk 61 m², Harrachov - Nový Svět
12 990 000 Kč
(212 951 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
61 m²
Prodej bytu 2+kk 47 m², Praha 8
9 490 000 Kč
(201 915 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
47 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m², Praha 8
9 490 000 Kč
(220 698 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
43 m²
Prodej bytu 2+1 50 m², Praha 8
9 990 000 Kč
(199 800 Kč za m²)
Typ
byty 2+1
Plocha
50 m²
Prodej bytu 3+kk 68 m², Praha 8
14 144 000 Kč
(208 000 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
68 m²
Prodej bytu 2+kk 48 m², Praha 8
9 420 000 Kč
(196 250 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
48 m²
1
2
3
4
5