Kladno
    +420 731 616 155
    info@jaros-partners.cz
     
    Vašatova 3217

Řadit podle:
    Prodej apartmánu 111 m², Trutnov - Horní Staré Město

    Prodej apartmánu 111 m², Trutnov - Horní Staré Město

    6 499 000 Kč (58 550 Kč za m²)
    • Typ apartmány
    • Plocha 111 m²
    Prodej bytu 3+kk 111 m², Trutnov - Horní Staré Město

    Prodej bytu 3+kk 111 m², Trutnov - Horní Staré Město

    6 499 000 Kč (58 550 Kč za m²)
    • Typ byty 3+kk
    • Plocha 111 m²
    Prodej stavebního pozemku 800 m², Kmetiněves

    Prodej stavebního pozemku 800 m², Kmetiněves

    rezervováno
    • Typ pozemky pro bydlení
    • Plocha 800 m²
    Prodej bytu 2+kk 34 m², Kladno

    Prodej bytu 2+kk 34 m², Kladno

    rezervováno
    • Typ byty 2+kk
    • Plocha 34 m²
    Prodej rodinného domu 122 m², Třtice

    Prodej rodinného domu 122 m², Třtice

    7 999 000 Kč (65 566 Kč za m²)
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 122 m²
    Prodej bytu 3+kk 91 m², Trutnov - Dolní Staré Město

    Prodej bytu 3+kk 91 m², Trutnov - Dolní Staré Město

    7 990 000 Kč (87 802 Kč za m²)
    • Typ byty 3+kk
    • Plocha 91 m²
    Prodej rodinného domu 80 m², Kladno - Švermov

    Prodej rodinného domu 80 m², Kladno - Švermov

    rezervováno
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 80 m²
    Prodej obchodního prostoru 402 m², Kladno

    Prodej obchodního prostoru 402 m², Kladno

    22 500 000 Kč (55 970 Kč za m²)
    • Typ obchodní prostory
    • Plocha 402 m²
    Pronájem kanceláře 20 m², Kladno

    Pronájem kanceláře 20 m², Kladno

    6 400 Kč za měsíc (3 840 Kč za m²/rok)
    • Typ kanceláře
    • Plocha 20 m²

    • 5
    • 6
    • 7
    • 8