Kladno
+420 731 616 155
info@jaros-partners.cz
Vašatova 3217
3+1
4+kk
4+1
Od nejdražšího
Prodej rodinného domu 300 m², Roztoky
9 800 000 Kč
(32 667 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
300 m²
Prodej zemědělského objektu 300 m², Roztoky
9 800 000 Kč
(32 667 Kč za m²)
Typ
zemědělské objekty
Plocha
300 m²
Prodej rodinného domu 131 m², Smečno
15 499 000 Kč
(118 313 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
131 m²
Prodej garáže 19 m², Kladno
640 000 Kč
(33 684 Kč za m²)
Typ
garáže
Plocha
19 m²
Prodej rodinného domu 173 m², Unhošť
13 900 000 Kč
(80 347 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
173 m²
Prodej apartmánu 91 m², Trutnov - Dolní Staré Město
7 990 000 Kč
(87 802 Kč za m²)
Typ
apartmány
Plocha
91 m²
Prodej rodinného domu 130 m², Kladno - Vrapice
10 900 000 Kč
(83 846 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
130 m²
Prodej bytu 1+kk 33 m², Kladno - Kročehlavy
rezervováno
Typ
byty 1+kk
Plocha
33 m²
Prodej bytu 2+1 50 m², Kladno
rezervováno
Typ
byty 2+1
Plocha
50 m²
Prodej lesa 4 064 m², Tehov
150 000 Kč
(37 Kč za m²)
Typ
lesy
Plocha
4 064 m²
3
4
5
6
7
8