Kladno
    +420 731 616 155
    info@jaros-partners.cz
     
    Vašatova 3217

Řadit podle:
    Prodej chalupy 98 m², Chotěbudice

    Prodej chalupy 98 m², Chotěbudice

    1 990 000 Kč (20 306 Kč za m²)
    • Typ chalupa
    • Plocha 98 m²
    Prodej rodinného domu 98 m², Chotěbudice

    Prodej rodinného domu 98 m², Chotěbudice

    1 990 000 Kč (20 306 Kč za m²)
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 98 m²
    Pronájem bytu 2+1 61 m², Kladno - Kročehlavy

    Pronájem bytu 2+1 61 m², Kladno - Kročehlavy

    rezervováno
    • Typ byty 2+1
    • Plocha 61 m²
    Pronájem bytu 2+1 59 m², Kladno

    Pronájem bytu 2+1 59 m², Kladno

    rezervováno
    • Typ byty 2+1
    • Plocha 59 m²
    Pronájem bytu 2+kk 50 m², Kladno

    Pronájem bytu 2+kk 50 m², Kladno

    rezervováno
    • Typ byty 2+kk
    • Plocha 50 m²
    Prodej rodinného domu 209 m², Kladno - Kročehlavy

    Prodej rodinného domu 209 m², Kladno - Kročehlavy

    16 500 000 Kč (78 947 Kč za m²)
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 209 m²
    Prodej garáže 19 m², Beroun

    Prodej garáže 19 m², Beroun

    690 000 Kč (36 316 Kč za m²)
    • Typ garáže
    • Plocha 19 m²
    Prodej bytu 3+kk 77 m², Praha - Vršovice

    Prodej bytu 3+kk 77 m², Praha - Vršovice

    12 600 000 Kč (163 636 Kč za m²)
    • Typ byty 3+kk
    • Plocha 77 m²
    Prodej rodinného domu 93 m², Velvary

    Prodej rodinného domu 93 m², Velvary

    9 550 000 Kč (102 688 Kč za m²)
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 93 m²
    Prodej chalupy 179 m², Čistá - Lhota

    Prodej chalupy 179 m², Čistá - Lhota

    1 700 000 Kč (9 497 Kč za m²)
    • Typ chalupa
    • Plocha 179 m²

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5