Zpět na domovskou stránku
Nemovitosti realitní kanceláře Keller Williams Jižní Čechy
Keller Williams Jižní Čechy
+420 723 504 504
1+kk
1+1
Od nejdražšího
Prodej rodinného domu 262 m², Frymburk
7 500 000 Kč
(28 626 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
262 m²
Prodej rodinného domu 256 m², Střížov
7 390 000 Kč
(28 867 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
256 m²
Prodej rodinného domu 492 m², Tábor
14 490 000 Kč
(29 451 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
492 m²
Prodej činžovního domu 492 m², Tábor
14 490 000 Kč
(29 451 Kč za m²)
Typ
činžovní domy
Plocha
492 m²
Prodej stavebního pozemku 2 805 m², Kozárovice
3 159 000 Kč
(1 126 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
2 805 m²
Prodej rodinného domu 181 m², Sezimovo Ústí
7 350 000 Kč
(40 608 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
181 m²
Prodej stavebního pozemku 1 299 m², Nižbor
4 690 000 Kč
(3 610 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
1 299 m²
Pronájem obchodního prostoru 44 m², Malšice
4 900 Kč za měsíc
(1 336 Kč za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
44 m²
Pronájem bytu 3+kk 64 m², Bernartice
11 900 Kč za měsíc
(2 231 Kč za m²/rok)
Typ
byty 3+kk
Plocha
64 m²
Prodej rodinného domu 221 m², Opařany
6 590 000 Kč
(29 819 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
221 m²
1
2
3
4