Zpět na domovskou stránku
Nemovitosti realitní kanceláře Frami real
Frami real
jiskra@framireal.cz
U pošty 402/14
3+1
4+kk
Od nejdražšího
Prodej chalupy 185 m², Moravský Beroun
3 290 000 Kč
(17 784 Kč za m²)
Typ
chalupa
Plocha
185 m²
Prodej vícegeneračního domu 200 m², Lovčičky
6 590 000 Kč
(32 950 Kč za m²)
Typ
vícegenerační dům
Plocha
200 m²
Prodej rodinného domu 200 m², Lovčičky
6 590 000 Kč
(32 950 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
200 m²
Prodej rodinného domu 180 m², Lomnice - Tylov
3 990 000 Kč
(22 167 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
180 m²
Prodej chalupy 180 m², Lomnice - Tylov
3 990 000 Kč
(22 167 Kč za m²)
Typ
chalupa
Plocha
180 m²
Prodej rodinného domu 160 m², Brno - Chrlice
8 990 000 Kč
(56 188 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
160 m²
Prodej stavebního pozemku 2 723 m², Moravský Žižkov
3 080 000 Kč
(1 131 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
2 723 m²
Prodej rodinného domu 250 m², Bystřice nad Pernštejnem - Pivonice
5 400 000 Kč
(21 600 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
250 m²
Prodej stavebního pozemku 1 593 m², Moravský Žižkov
808,90 Kč za m²
(809 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
1 593 m²
Prodej sadu / vinice 2 781 m², Moravský Žižkov
889 920 Kč
(320 Kč za m²)
Typ
sady a vinice
Plocha
2 781 m²
4
5
6
7
8