Zpět na domovskou stránku
Nemovitosti realitní kanceláře Esty Development Services Praha
Esty Development Services Praha
+420 777 114 302
nesladek@estyholding.cz
Boudníkova 2538/13
Praha 8 - Libeň
Od nejdražšího
Prodej stavebního pozemku 843 m², Horní Planá
6 069 600 Kč
(7 200 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
843 m²
Prodej stavebního pozemku 875 m², Horní Planá
5 862 500 Kč
(6 700 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
875 m²
Prodej stavebního pozemku 894 m², Horní Planá
7 062 600 Kč
(7 900 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
894 m²
Prodej stavebního pozemku 842 m², Horní Planá
6 230 800 Kč
(7 400 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
842 m²
Developerský projekt, Horní Planá
od 5 862 500 Kč
(od 6 700 Kč za m²)
Prodej rodinného domu 104 m², Slaný - Netovice
10 730 000 Kč
(103 173 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
104 m²
Prodej rodinného domu 162 m², Slaný - Netovice
12 987 675 Kč
(80 171 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
162 m²
Prodej rodinného domu 104 m², Slaný - Netovice
11 074 000 Kč
(106 481 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
104 m²
Prodej bytu 1+kk 34 m², Praha
5 897 955 Kč
(173 469 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
34 m²
Prodej garážového stání 14 m², Praha - Satalice
550 000 Kč
(39 286 Kč za m²)
Typ
garážové stání
Plocha
14 m²
1
2
3