Zpět na domovskou stránku
Nemovitosti realitní kanceláře Dumrealit.cz
Dumrealit.cz
info@dumrealit.cz
Svornosti 985/8
Praha 5 - Smíchov
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
5+kk
5+1
Od nejdražšího
Prodej činžovního domu 3 600 m², Františkovy Lázně
dohodou
Typ
činžovní domy
Plocha
3 600 m²
Prodej stavebního pozemku 6 597 m², Františkovy Lázně
dohodou
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
6 597 m²
Prodej rodinného domu 194 m², Karlovy Vary
12 990 000 Kč
(66 959 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
194 m²
Prodej bytu 2+kk 94 m², Karlovy Vary
5 800 000 Kč
(61 702 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
94 m²
Prodej bytu 3+kk 90 m², Karlovy Vary
5 990 000 Kč
(66 556 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
90 m²
Prodej stavebního pozemku 925 m², Horní Slavkov
990 000 Kč
(1 070 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
925 m²
Prodej stavebního pozemku 6 666 m², Merklín
2 985 Kč za m²
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
6 666 m²
Prodej komerčního pozemku 126 960 m², Chodová Planá
102 Kč za m²
Typ
pozemky pro komerční výstavbu
Plocha
126 960 m²
Prodej stavebního pozemku 1 255 m², Semněvice
1 360 000 Kč
(1 084 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
1 255 m²
Prodej rodinného domu 104 m², Karlovy Vary
5 300 000 Kč
(50 962 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
104 m²
7
8
9
10
11