Danuše Navrátilová
+420 296 399 006
info@mmreality.cz
M&M reality
+420 296 399 006
Od nejdražšího
Prodej stavebního pozemku 8 815 m², Loučná nad Desnou
12 800 000 Kč
(1 452 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
8 815 m²
Prodej rodinného domu 150 m², Loučná nad Desnou
12 800 000 Kč
(85 333 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
150 m²
1
2