Zpět na domovskou stránku
Nemovitosti realitní kanceláře CoreStone a.s.
CoreStone a.s.
+420 735 153 579
prodej@corestone.cz
V parku 2294/4
Praha 4 - Chodov
3+1
4+kk
5+kk
5+1
Od nejdražšího
Prodej bytu 4+kk 132 m², Praha - Smíchov
info v RK
Typ
byty 4+kk
Plocha
132 m²
Prodej bytu 4+kk 103 m², Praha - Uhříněves
19 822 640 Kč
(192 453 Kč za m²)
Typ
byty 4+kk
Plocha
103 m²
Prodej bytu 3+kk 70 m², Praha - Uhříněves
15 015 038 Kč
(214 501 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
70 m²
Prodej bytu 1+kk 32 m², Praha - Uhříněves
5 962 981 Kč
(186 343 Kč za m²)
Typ
byty 1+kk
Plocha
32 m²
Prodej bytu 2+kk 55 m², Praha - Uhříněves
8 846 600 Kč
(160 847 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
55 m²
Prodej stavebního pozemku 864 m², Praha - Braník
39 000 000 Kč
(45 139 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
864 m²
Prodej bytu 3+1 130 m², Praha - Staré Město
info v RK
Typ
byty 3+1
Plocha
130 m²
Prodej rodinného domu 210 m², Hostivice
info v RK
Typ
rodinné domy
Plocha
210 m²
Prodej stavebního pozemku 673 m², Praha - Hrdlořezy
14 738 000 Kč
(21 899 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
673 m²
Prodej rodinného domu 420 m², Praha - Kunratice
info v RK
Typ
rodinné domy
Plocha
420 m²
1
2
3
4
5