Chomutov
    +420 736 222 225
    info@personalreality.cz
     
    Blatenská 2389/74

Řadit podle:
    Prodej rodinného domu 280 m², Vejprty

    Prodej rodinného domu 280 m², Vejprty

    4 800 000 Kč (17 143 Kč za m²)
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 280 m²
    Prodej vily 162 m², Chomutov

    Prodej vily 162 m², Chomutov

    11 990 000 Kč (74 012 Kč za m²)
    • Typ vila
    • Plocha 162 m²
    Prodej rodinného domu 150 m², Vysoká Pec

    Prodej rodinného domu 150 m², Vysoká Pec

    5 999 000 Kč (39 993 Kč za m²)
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 150 m²
    Prodej bytu 1+1 39 m², Jirkov

    Prodej bytu 1+1 39 m², Jirkov

    1 399 000 Kč (35 872 Kč za m²)
    • Typ byty 1+1
    • Plocha 39 m²
    Prodej rodinného domu 180 m², Obrnice - Chanov

    Prodej rodinného domu 180 m², Obrnice - Chanov

    4 700 000 Kč (26 111 Kč za m²)
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 180 m²
    Prodej bytu 3+1 68 m², Jirkov

    Prodej bytu 3+1 68 m², Jirkov

    2 499 000 Kč (36 750 Kč za m²)
    • Typ byty 3+1
    • Plocha 68 m²
    Pronájem obchodního prostoru 32 m², Jirkov

    Pronájem obchodního prostoru 32 m², Jirkov

    13 000 Kč za měsíc (4 875 Kč za m²/rok)
    • Typ obchodní prostory
    • Plocha 32 m²
    Prodej rodinného domu 178 m², Teplice - Sobědruhy

    Prodej rodinného domu 178 m², Teplice - Sobědruhy

    6 740 000 Kč (37 865 Kč za m²)
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 178 m²
    Prodej specifického pozemku 14 852 m², Říčany

    Prodej specifického pozemku 14 852 m², Říčany

    980 Kč za m²
    • Typ ostatní pozemky
    • Plocha 14 852 m²
    Prodej specifického pozemku 1 378 m², Říčany

    Prodej specifického pozemku 1 378 m², Říčany

    980 Kč za m²
    • Typ ostatní pozemky
    • Plocha 1 378 m²

    • 1
    • 2