Aleš Flígr
+420 608 995 000
alesfligr@transparentreality.cz
Transparent reality
+420 608 995 000
1+kk
1+1
2+1
3+kk
3+1
4+1
Od nejdražšího
Prodej vily 110 m², Zadar, Chorvatsko
570 000 EUR
(5 182 EUR za m²)
Typ
vila
Plocha
110 m²
Prodej vily 179 m², Vodice, Chorvatsko
560 000 EUR
(3 128 EUR za m²)
Typ
vila
Plocha
179 m²
Prodej vily 300 m², Podstrana, Chorvatsko
1 680 000 EUR
(5 600 EUR za m²)
Typ
vila
Plocha
300 m²
Prodej vily 320 m², Poreč, Chorvatsko
1 560 000 EUR
(4 875 EUR za m²)
Typ
vila
Plocha
320 m²
Prodej vily 285 m², Split, Chorvatsko
1 600 000 EUR
(5 614 EUR za m²)
Typ
vila
Plocha
285 m²
Prodej vily 167 m², Zadar, Chorvatsko
1 490 000 EUR
(8 922 EUR za m²)
Typ
vila
Plocha
167 m²
Prodej apartmánu 540 m², Crikvenica, Chorvatsko
3 750 000 EUR
(6 944 EUR za m²)
Typ
apartmány
Plocha
540 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 1 600 m², Korčula, Chorvatsko
3 600 000 EUR
(2 250 EUR za m²)
Typ
ubytování
Plocha
1 600 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 1 000 m², Zadar, Chorvatsko
5 500 000 EUR
(5 500 EUR za m²)
Typ
ubytování
Plocha
1 000 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 1 250 m², Trogir, Chorvatsko
2 800 000 EUR
(2 240 EUR za m²)
Typ
ubytování
Plocha
1 250 m²
8
9
10
11
12