Aleš Flígr
+420 608 995 000
alesfligr@transparentreality.cz
Transparent reality
+420 608 995 000
1+kk
1+1
2+1
3+kk
3+1
4+1
Od nejdražšího
Prodej vily 349 m², Okrug Gornji, Chorvatsko
2 650 000 EUR
(7 593 EUR za m²)
Typ
vila
Plocha
349 m²
Prodej vily 326 m², Okrug Gornji, Chorvatsko
1 700 000 EUR
(5 215 EUR za m²)
Typ
vila
Plocha
326 m²
Prodej vily 97 m², Okrug Gornji, Chorvatsko
950 000 EUR
(9 794 EUR za m²)
Typ
vila
Plocha
97 m²
Prodej vily 400 m², Supetar, Chorvatsko
2 500 000 EUR
(6 250 EUR za m²)
Typ
vila
Plocha
400 m²
Prodej vily 228 m², Tkon, Chorvatsko
1 490 000 EUR
(6 535 EUR za m²)
Typ
vila
Plocha
228 m²
Prodej vily 330 m², Lukoran, Chorvatsko
2 500 000 EUR
(7 576 EUR za m²)
Typ
vila
Plocha
330 m²
Prodej vily 314 m², Supetar, Chorvatsko
1 900 000 EUR
(6 051 EUR za m²)
Typ
vila
Plocha
314 m²
Prodej rodinného domu 220 m², Podobuče, Chorvatsko
1 750 000 EUR
(7 955 EUR za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
220 m²
Prodej vily 150 m², Podobuče, Chorvatsko
1 450 000 EUR
(9 667 EUR za m²)
Typ
vila
Plocha
150 m²
Prodej vily 226 m², Supetar, Chorvatsko
1 450 000 EUR
(6 416 EUR za m²)
Typ
vila
Plocha
226 m²
6
7
8
9
10