Aleš Flígr
+420 608 995 000
alesfligr@transparentreality.cz
Transparent reality
+420 608 995 000
1+kk
1+1
2+1
3+kk
3+1
4+1
Od nejdražšího
Prodej nemovitosti pro ubytování 600 m², Labin, Chorvatsko
3 950 000 EUR
(6 583 EUR za m²)
Typ
ubytování
Plocha
600 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 980 m², Rogoznica, Chorvatsko
3 450 000 EUR
(3 520 EUR za m²)
Typ
ubytování
Plocha
980 m²
Prodej vily 270 m², Krk, Chorvatsko
2 000 000 EUR
(7 407 EUR za m²)
Typ
vila
Plocha
270 m²
Prodej vily 388 m², Seline, Chorvatsko
1 200 000 EUR
(3 093 EUR za m²)
Typ
vila
Plocha
388 m²
Prodej vily 300 m², Rakalj, Chorvatsko
1 250 000 EUR
(4 167 EUR za m²)
Typ
vila
Plocha
300 m²
Prodej vily 289 m², Zadar, Chorvatsko
1 530 000 EUR
(5 294 EUR za m²)
Typ
vila
Plocha
289 m²
Prodej vily 200 m², Šibenik, Chorvatsko
1 245 000 EUR
(6 225 EUR za m²)
Typ
vila
Plocha
200 m²
Prodej vily 234 m², Šibenik, Chorvatsko
899 000 EUR
(3 842 EUR za m²)
Typ
vila
Plocha
234 m²
Prodej vily 180 m², Omiš, Chorvatsko
800 000 EUR
(4 444 EUR za m²)
Typ
vila
Plocha
180 m²
Prodej vily 1 005 m², Šibenik, Chorvatsko
info v RK
Typ
vila
Plocha
1 005 m²
9
10
11
12
13