1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
5+kk
5+1
6 a více
Od nejdražšího
Prodej restaurace 168 m², Petřvald
6 949 000 Kč
(41 363 Kč za m²)
Typ
restaurace
Plocha
168 m²
Prodej restaurace 160 m², Zbytiny
4 990 000 Kč
(31 188 Kč za m²)
Typ
restaurace
Plocha
160 m²
Prodej činžovního domu 597 m², Mladá Vožice
8 490 000 Kč
(14 221 Kč za m²)
Typ
činžovní domy
Plocha
597 m²
Pronájem obchodního prostoru 79 m², Praha 2
18 000 Kč za měsíc
(2 734 Kč za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
79 m²
Pronájem obchodního prostoru 18 m², Ostrava - Poruba
info v RK
Typ
obchodní prostory
Plocha
18 m²
Prodej zemědělského objektu 270 m², Dlouhá Třebová
info v RK
Typ
zemědělské objekty
Plocha
270 m²
Prodej činžovního domu 308 m², Chomutov
9 399 000 Kč
(30 516 Kč za m²)
Typ
činžovní domy
Plocha
308 m²
Prodej obchodního prostoru 213 m², Mariánské Lázně
5 090 000 Kč
(23 897 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
213 m²
Dražby komerční nemovitosti 177 m², Nová Bystřice
13 500 000 Kč
(76 271 Kč za m²)
Typ
ostatní komerční nemovitosti
Plocha
177 m²
Pronájem kanceláře 55 m², Praha - Vršovice
38 100 Kč za měsíc
(8 313 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
55 m²
82
83
84
85
86