1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
5+kk
5+1
6 a více
Od nejdražšího
Pronájem kanceláře 215 m², Brno - Černá Pole
76 072 Kč za měsíc
(4 246 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
215 m²
Pronájem kanceláře 177 m², Brno - Černá Pole
60 583 Kč za měsíc
(4 107 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
177 m²
Pronájem kanceláře 653 m², Praha - Nové Město
25 EUR za m²/měsíc
(300 EUR za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
653 m²
Prodej apartmánu 160 m², Strachotín
11 983 650 Kč
(74 898 Kč za m²)
Typ
apartmány
Plocha
160 m²
Prodej apartmánu 205 m², Perná
info v RK
Typ
apartmány
Plocha
205 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 205 m², Perná
info v RK
Typ
ubytování
Plocha
205 m²
Prodej obchodního prostoru 500 m², Čebín
22 000 000 Kč
(44 000 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
500 m²
Pronájem obchodního prostoru 882 m², Dobřejovice
198 450 Kč za měsíc
(2 700 Kč za m²/rok)
Typ
obchodní prostory
Plocha
882 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 249 m², Jáchymov
4 399 000 Kč
(17 667 Kč za m²)
Typ
ubytování
Plocha
249 m²
Prodej obchodního prostoru 324 m², Praha
19 450 000 Kč
(60 031 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
324 m²
4
5
6
7
8