1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
5+kk
5+1
6 a více
Od nejdražšího
Pronájem skladu 7 000 m², Jihlava
info v RK
Typ
sklady
Plocha
7 000 m²
Prodej výrobního prostoru 597 m², Boskovice
8 950 000 Kč
(14 992 Kč za m²)
Typ
výroba
Plocha
597 m²
Pronájem výrobního prostoru 291 m², Brno - Přízřenice
info v RK
Typ
výroba
Plocha
291 m²
Pronájem kanceláře 291 m², Brno - Přízřenice
info v RK
Typ
kanceláře
Plocha
291 m²
Pronájem kanceláře 950 m², Brno
info v RK
Typ
kanceláře
Plocha
950 m²
Pronájem skladu 3 100 m², Krásná Lípa
info v RK
Typ
sklady
Plocha
3 100 m²
Pronájem kanceláře 526 m², Brno
info v RK
Typ
kanceláře
Plocha
526 m²
Prodej restaurace 350 m², Velký Šenov
4 990 000 Kč
(14 257 Kč za m²)
Typ
restaurace
Plocha
350 m²
Prodej restaurace 850 m², Jiřetín pod Jedlovou - Rozhled
6 500 000 Kč
(7 647 Kč za m²)
Typ
restaurace
Plocha
850 m²
Pronájem skladu 440 m², Ústí nad Labem - Předlice
40 000 Kč za měsíc
(1 091 Kč za m²/rok)
Typ
sklady
Plocha
440 m²
433
434
435
436
437