1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
5+kk
5+1
6 a více
Od nejdražšího
Prodej činžovního domu 1 000 m², Litvínov
7 820 000 Kč
(7 820 Kč za m²)
Typ
činžovní domy
Plocha
1 000 m²
Prodej obchodního prostoru 800 m², Jemnice
12 900 000 Kč
(16 125 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
800 m²
Prodej zemědělského objektu 144 m², Vlkaneč
5 800 000 Kč
(40 278 Kč za m²)
Typ
zemědělské objekty
Plocha
144 m²
Prodej výrobního prostoru 76 556 m², Horka I
info v RK
Typ
výroba
Plocha
76 556 m²
Prodej obchodního prostoru 500 m², Žďár nad Sázavou
42 000 000 Kč
(84 000 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
500 m²
Pronájem kanceláře 100 m², Přerov
info v RK
Typ
kanceláře
Plocha
100 m²
Pronájem obchodního prostoru 203 m², Blansko
info v RK
Typ
obchodní prostory
Plocha
203 m²
Pronájem restaurace 282 m², Přerov I-Město
info v RK
Typ
restaurace
Plocha
282 m²
Prodej skladu 462 m², Znojmo
info v RK
Typ
sklady
Plocha
462 m²
Pronájem kanceláře 40 m², Brno - Veveří
info v RK
Typ
kanceláře
Plocha
40 m²
2
3
4
5
6