1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
5+kk
5+1
6 a více
Od nejdražšího
Pronájem skladu 1 400 m², Děčany - Solany
info v RK
Typ
sklady
Plocha
1 400 m²
Pronájem skladu 1 150 m², Bruntál
info v RK
Typ
sklady
Plocha
1 150 m²
Pronájem skladu 220 m², Louny
info v RK
Typ
sklady
Plocha
220 m²
Pronájem skladu 4 000 m², Valašské Meziříčí
info v RK
Typ
sklady
Plocha
4 000 m²
Prodej restaurace 28 553 m², Kyselka
34 605 000 Kč
(1 212 Kč za m²)
Typ
restaurace
Plocha
28 553 m²
Pronájem skladu 2 700 m², Most
info v RK
Typ
sklady
Plocha
2 700 m²
Prodej skladu 7 238 m², Karlovy Vary
info v RK
Typ
sklady
Plocha
7 238 m²
Prodej obchodního prostoru 3 800 m², Česká Lípa
45 000 000 Kč
(11 842 Kč za m²)
Typ
obchodní prostory
Plocha
3 800 m²
Pronájem skladu 1 520 m², Ústí nad Labem - Střekov
info v RK
Typ
sklady
Plocha
1 520 m²
Pronájem skladu 4 000 m², Znojmo
info v RK
Typ
sklady
Plocha
4 000 m²
102
103
104
105
106