1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
5+kk
5+1
6 a více
Vyberte
1 pokoj
2 pokoje
3 pokoje
4 pokoje
5 a více pokojů
Od nejdražšího
Prodej bytu 3+kk 72 m², Mariánské Lázně
4 660 000 Kč
(64 722 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
72 m²
Prodej rodinného domu 135 m², Velký Ořechov
1 490 000 Kč
(11 037 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
135 m²
Prodej rodinného domu 141 m², Chotýčany
8 390 000 Kč
(59 504 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
141 m²
Pronájem bytu 1+1 36 m², Děčín
10 000 Kč za měsíc
(3 333 Kč za m²/rok)
Typ
byty 1+1
Plocha
36 m²
Prodej chalupy 71 m², Bystřice pod Lopeníkem
5 790 000 Kč
(81 549 Kč za m²)
Typ
chalupa
Plocha
71 m²
Prodej bytu 3+1 62 m², Liberec (nečleněné město)
4 650 000 Kč
(75 000 Kč za m²)
Typ
byty 3+1
Plocha
62 m²
Prodej chaty 75 m², Frýdlant nad Ostravicí
3 990 000 Kč
(53 200 Kč za m²)
Typ
chata
Plocha
75 m²
Prodej rodinného domu 125 m², Děčín
3 675 000 Kč
(29 400 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
125 m²
Prodej bytu 4+kk 95 m², Brno
11 500 000 Kč
(121 053 Kč za m²)
Typ
byty 4+kk
Plocha
95 m²
Prodej bytu 3+kk 71 m², Brno - Sadová
12 290 000 Kč
(173 099 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
71 m²
10
11
12
13
14