1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
5+kk
5+1
6 a více
Vyberte
1 pokoj
2 pokoje
3 pokoje
4 pokoje
5 a více pokojů
Od nejdražšího
Pronájem bytu 2+1 40 m², Praha - Kbely
18 500 Kč za měsíc
(5 550 Kč za m²/rok)
Typ
byty 2+1
Plocha
40 m²
Pronájem bytu 3+1 66 m², Praha - Libeň
26 000 Kč za měsíc
(4 727 Kč za m²/rok)
Typ
byty 3+1
Plocha
66 m²
Prodej bytu 4+1 88 m², Vyškov
6 650 000 Kč
(75 568 Kč za m²)
Typ
byty 4+1
Plocha
88 m²
Prodej chaty 180 m², Křivsoudov
5 300 000 Kč
(29 444 Kč za m²)
Typ
chata
Plocha
180 m²
Prodej bytu 3+1 70 m², Krnov - Opavské Předměstí
2 690 000 Kč
(38 429 Kč za m²)
Typ
byty 3+1
Plocha
70 m²
Prodej bytu 2+kk 49 m², Hostivice - Litovice
7 499 000 Kč
(153 041 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
49 m²
Pronájem bytu 3+1 76 m², Šternberk
17 200 Kč za měsíc
(2 716 Kč za m²/rok)
Typ
byty 3+1
Plocha
76 m²
Prodej bytu 4+1 100 m², Štětí I
4 490 000 Kč
(44 900 Kč za m²)
Typ
byty 4+1
Plocha
100 m²
Prodej bytu 3+1 63 m², Všetaty
4 490 000 Kč
(71 270 Kč za m²)
Typ
byty 3+1
Plocha
63 m²
Prodej rodinného domu 140 m², Katusice - Doubravice
2 900 000 Kč
(20 714 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
140 m²
1
2
3
4
5