1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
5+kk
5+1
6 a více
Od nejdražšího
Prodej rodinného domu 241 m², Moravský Krumlov
13 400 000 Kč
(55 602 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
241 m²
Prodej nemovitosti pro ubytování 12 205 m², Mariánské Lázně
dohodou
Typ
ubytování
Plocha
12 205 m²
Prodej rodinného domu 147 m², Dobřany
9 225 000 Kč
(62 755 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
147 m²
Prodej chaty 30 m², Plavsko
1 390 000 Kč
(46 333 Kč za m²)
Typ
chata
Plocha
30 m²
Prodej bytu 2+kk 42 m², Třeboň
3 850 000 Kč
(91 667 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
42 m²
Prodej bytu 2+1 72 m², Přerov
4 240 000 Kč
(58 889 Kč za m²)
Typ
byty 2+1
Plocha
72 m²
Prodej chaty 49 m², Petrov u Prahy
3 990 000 Kč
(81 429 Kč za m²)
Typ
chata
Plocha
49 m²
Pronájem bytu 3+1 75 m², Liberec XXIII-Doubí
15 900 Kč za měsíc
(2 544 Kč za m²/rok)
Typ
byty 3+1
Plocha
75 m²
Pronájem bytu 1+kk 34 m², Slezská Ostrava
11 500 Kč za měsíc
(4 059 Kč za m²/rok)
Typ
byty 1+kk
Plocha
34 m²
Prodej chaty 130 m², Bohdaneč u Zbraslavic
9 750 000 Kč
(75 000 Kč za m²)
Typ
chata
Plocha
130 m²
1
2
3
4
5