Vojtěch Blažek
+420 296 399 006
info@mmreality.cz
M&M reality
+420 296 399 006
Od nejdražšího
Prodej stavebního pozemku 900 m², Stříbro
2 750 000 Kč
(3 056 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
900 m²
Prodej garáže 19 m², Sokolov
79 000 Kč
(4 158 Kč za m²)
Typ
garáže
Plocha
19 m²
Prodej chaty 25 m², Plzeň
2 350 000 Kč
(94 000 Kč za m²)
Typ
chata
Plocha
25 m²
Prodej rodinného domu 86 m², Švihov
3 850 000 Kč
(44 767 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
86 m²
Prodej rodinného domu 108 m², Planá
1 590 000 Kč
(14 722 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
108 m²
Prodej rodinného domu 105 m², Nadějkov
5 790 000 Kč
(55 143 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
105 m²
Prodej rodinného domu 266 m², Zruč-Senec
17 490 000 Kč
(65 752 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
266 m²
Prodej rodinného domu 127 m², Bavoryně
9 499 000 Kč
(74 795 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
127 m²
Prodej louky 7 603 m², Plzeň
info v RK
Typ
pozemky - trvalý travní porost
Plocha
7 603 m²
Pronájem bytu 1+kk 22 m², Plzeň 2-Slovany
9 000 Kč za měsíc
(4 909 Kč za m²/rok)
Typ
byty 1+kk
Plocha
22 m²
1
2