Vít Petrášek
    +420 603 551 825
    vit.petrasek@zfpa.cz
    ZFP Reality, a.s.
    ZFP Reality, a.s.
    +420 608 710 545

Řadit podle:
    Prodej nemovitosti pro ubytování 793 m², Vyšší Brod

    Prodej nemovitosti pro ubytování 793 m², Vyšší Brod

    info v RK
    • Typ ubytování
    • Plocha 793 m²
    Prodej bytu 2+1 60 m², České Budějovice 3

    Prodej bytu 2+1 60 m², České Budějovice 3

    4 644 990 Kč (77 417 Kč za m²)
    • Typ byty 2+1
    • Plocha 60 m²
    Prodej stavebního pozemku 1 703 m², Strážkovice

    Prodej stavebního pozemku 1 703 m², Strážkovice

    info v RK
    • Typ pozemky pro bydlení
    • Plocha 1 703 m²
    Prodej rodinného domu 793 m², Vyšší Brod

    Prodej rodinného domu 793 m², Vyšší Brod

    info v RK
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 793 m²
    Prodej bytu 3+kk 132 m², Mladá Boleslav - Michalovice

    Prodej bytu 3+kk 132 m², Mladá Boleslav - Michalovice

    info v RK
    • Typ byty 3+kk
    • Plocha 132 m²
    Prodej rodinného domu 159 m², Dříteč

    Prodej rodinného domu 159 m², Dříteč

    11 434 227 Kč (71 913 Kč za m²)
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 159 m²
    Prodej rodinného domu 228 m², Dříteč

    Prodej rodinného domu 228 m², Dříteč

    13 876 086 Kč (60 860 Kč za m²)
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 228 m²
    Prodej rodinného domu 150 m², Dříteč

    Prodej rodinného domu 150 m², Dříteč

    12 382 026 Kč (82 547 Kč za m²)
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 150 m²
    Prodej nemovitosti pro ubytování 159 m², Dříteč

    Prodej nemovitosti pro ubytování 159 m², Dříteč

    11 439 372 Kč (71 946 Kč za m²)
    • Typ ubytování
    • Plocha 159 m²