Veronika Matoušková
    +420 296 399 006
    info@mmreality.cz
    M&M reality
    M&M reality
    +420 296 399 006

Řadit podle:
    Prodej stavebního pozemku 924 m², Kunice

    Prodej stavebního pozemku 924 m², Kunice

    4 990 000 Kč (5 400 Kč za m²)
    • Typ pozemky pro bydlení
    • Plocha 924 m²
    Prodej bytu 1+kk 30 m², Praha 13

    Prodej bytu 1+kk 30 m², Praha 13

    2 590 000 Kč (86 333 Kč za m²)
    • Typ byty 1+kk
    • Plocha 30 m²
    Prodej bytu 2+1 56 m², Praha 13

    Prodej bytu 2+1 56 m², Praha 13

    2 990 000 Kč (53 393 Kč za m²)
    • Typ byty 2+1
    • Plocha 56 m²
    Prodej rodinného domu 278 m², Jílové

    Prodej rodinného domu 278 m², Jílové

    12 960 000 Kč (46 619 Kč za m²)
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 278 m²
    Prodej stavebního pozemku 2 075 m², Ostředek

    Prodej stavebního pozemku 2 075 m², Ostředek

    2 400 000 Kč (1 157 Kč za m²)
    • Typ pozemky pro bydlení
    • Plocha 2 075 m²
    Prodej bytu 3+kk 68 m², Klecany

    Prodej bytu 3+kk 68 m², Klecany

    7 990 000 Kč (117 500 Kč za m²)
    • Typ byty 3+kk
    • Plocha 68 m²