Tomáš Jantač
    +420 296 399 006
    info@mmreality.cz
    M&M reality
    M&M reality
    +420 296 399 006

Řadit podle:
    Prodej komerčního pozemku 21 999 m², Postoloprty

    Prodej komerčního pozemku 21 999 m², Postoloprty

    info v RK
    • Typ pozemky pro komerční výstavbu
    • Plocha 21 999 m²
    Pronájem stavebního pozemku 24 000 m², Postoloprty

    Pronájem stavebního pozemku 24 000 m², Postoloprty

    info v RK
    • Typ pozemky pro bydlení
    • Plocha 24 000 m²
    Pronájem komerčního pozemku 21 999 m², Postoloprty

    Pronájem komerčního pozemku 21 999 m², Postoloprty

    32 Kč za měsíc (0 Kč za m²/rok)
    • Typ pozemky pro komerční výstavbu
    • Plocha 21 999 m²
    Prodej rodinného domu 124 m², Zlonín

    Prodej rodinného domu 124 m², Zlonín

    13 990 000 Kč (112 823 Kč za m²)
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 124 m²
    Prodej rodinného domu 232 m², Dobrovice

    Prodej rodinného domu 232 m², Dobrovice

    4 602 500 Kč (19 838 Kč za m²)
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 232 m²

    • 1
    • 2