Tomáš Jantač
    +420 296 399 006
    info@mmreality.cz
    M&M reality
    M&M reality
    +420 296 399 006

Řadit podle:
    Prodej rodinného domu 78 m², Krchleby

    Prodej rodinného domu 78 m², Krchleby

    5 717 800 Kč (73 305 Kč za m²)
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 78 m²
    Prodej rodinného domu 102 m², Mnichovo Hradiště

    Prodej rodinného domu 102 m², Mnichovo Hradiště

    5 290 000 Kč (51 863 Kč za m²)
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 102 m²
    Pronájem bytu 2+1 41 m², Mladá Boleslav

    Pronájem bytu 2+1 41 m², Mladá Boleslav

    16 000 Kč za měsíc (4 683 Kč za m²/rok)
    • Typ byty 2+1
    • Plocha 41 m²
    Prodej rodinného domu 230 m², Kopidlno

    Prodej rodinného domu 230 m², Kopidlno

    12 300 000 Kč (53 478 Kč za m²)
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 230 m²
    Prodej bytu 2+1 64 m², Mladá Boleslav

    Prodej bytu 2+1 64 m², Mladá Boleslav

    4 795 000 Kč (74 922 Kč za m²)
    • Typ byty 2+1
    • Plocha 64 m²
    Prodej bytu 4+1 74 m², Bezno

    Prodej bytu 4+1 74 m², Bezno

    5 590 000 Kč (75 541 Kč za m²)
    • Typ byty 4+1
    • Plocha 74 m²
    Prodej rodinného domu 195 m², Kosořice

    Prodej rodinného domu 195 m², Kosořice

    9 992 000 Kč (51 241 Kč za m²)
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 195 m²
    Prodej chaty 16 m², Mladá Boleslav

    Prodej chaty 16 m², Mladá Boleslav

    2 600 000 Kč (162 500 Kč za m²)
    • Typ chata
    • Plocha 16 m²
    Prodej rodinného domu 138 m², Sadská

    Prodej rodinného domu 138 m², Sadská

    13 900 000 Kč (100 725 Kč za m²)
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 138 m²
    Prodej komerčního pozemku 21 999 m², Postoloprty

    Prodej komerčního pozemku 21 999 m², Postoloprty

    info v RK
    • Typ pozemky pro komerční výstavbu
    • Plocha 21 999 m²

    • 1
    • 2