Tomáš Černý
    +420 776 018 021
    tomas.cerny@canaba.cz
    CANABA Reality
    CANABA Reality
    +420 844 020 202

Řadit podle:
    Prodej domu na klíč 97 m², Děčín

    Prodej domu na klíč 97 m², Děčín

    3 749 000 Kč (38 649 Kč za m²)
    • Typ domy na klíč
    • Plocha 97 m²
    Prodej domu na klíč 136 m², Roudnice nad Labem

    Prodej domu na klíč 136 m², Roudnice nad Labem

    5 349 000 Kč (39 331 Kč za m²)
    • Typ domy na klíč
    • Plocha 136 m²
    Prodej domu na klíč 161 m², Nehvizdy

    Prodej domu na klíč 161 m², Nehvizdy

    5 749 000 Kč (35 708 Kč za m²)
    • Typ domy na klíč
    • Plocha 161 m²
    Prodej domu na klíč 131 m², Ústí nad Labem

    Prodej domu na klíč 131 m², Ústí nad Labem

    4 749 000 Kč (36 252 Kč za m²)
    • Typ domy na klíč
    • Plocha 131 m²
    Prodej domu na klíč 97 m², Úvaly

    Prodej domu na klíč 97 m², Úvaly

    3 749 000 Kč (38 649 Kč za m²)
    • Typ domy na klíč
    • Plocha 97 m²
    Prodej domu na klíč 132 m², Teplice

    Prodej domu na klíč 132 m², Teplice

    4 749 000 Kč (35 977 Kč za m²)
    • Typ domy na klíč
    • Plocha 132 m²