Tomáš Brňák
+420 296 399 006
info@mmreality.cz
M&M reality
+420 296 399 006
Od nejdražšího
Prodej stavebního pozemku 4 806 m², Větřkovice
4 569 500 Kč
(951 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
4 806 m²
Prodej bytu 3+1 68 m², Krnov
2 550 000 Kč
(37 500 Kč za m²)
Typ
byty 3+1
Plocha
68 m²
Prodej stavebního pozemku 10 656 m², Zlaté Hory
9 059 000 Kč
(850 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
10 656 m²
Prodej rodinného domu 200 m², Mikulovice
1 990 000 Kč
(9 950 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
200 m²
Pronájem kanceláře 85 m², Krnov
14 000 Kč za měsíc
(1 976 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
85 m²
Prodej stavebního pozemku 959 m², Holasovice
1 040 000 Kč
(1 084 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
959 m²
Prodej chaty 14 m², Bruntál
260 000 Kč
(18 571 Kč za m²)
Typ
chata
Plocha
14 m²
Prodej stavebního pozemku 2 457 m², Jakartovice
2 096 800 Kč
(853 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
2 457 m²
Prodej výrobního prostoru 2 000 m², Valšov
10 500 000 Kč
(5 250 Kč za m²)
Typ
výroba
Plocha
2 000 m²
Prodej stavebního pozemku 6 975 m², Brumovice
8 509 500 Kč
(1 220 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
6 975 m²
1
2