Tomáš Batík
    +420 773 022 220
    info@explicitreality.cz
    EXPLICIT REALITY Zlín
    EXPLICIT REALITY Zlín
    +420 773 022 220

Řadit podle:
    Pronájem bytu 1+kk 34 m², Zlín

    Pronájem bytu 1+kk 34 m², Zlín

    11 500 Kč za měsíc (4 059 Kč za m²/rok)
    • Typ byty 1+kk
    • Plocha 34 m²
    Prodej rodinného domu 239 m², Napajedla

    Prodej rodinného domu 239 m², Napajedla

    10 500 000 Kč (43 933 Kč za m²)
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 239 m²
    Prodej stavebního pozemku 920 m², Pohořelice

    Prodej stavebního pozemku 920 m², Pohořelice

    info v RK
    • Typ pozemky pro bydlení
    • Plocha 920 m²
    Prodej rodinného domu 110 m², Pohořelice

    Prodej rodinného domu 110 m², Pohořelice

    info v RK
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 110 m²
    Prodej stavebního pozemku 1 075 m², Fryšták - Vítová

    Prodej stavebního pozemku 1 075 m², Fryšták - Vítová

    info v RK
    • Typ pozemky pro bydlení
    • Plocha 1 075 m²
    Prodej stavebního pozemku 1 008 m², Lubná

    Prodej stavebního pozemku 1 008 m², Lubná

    info v RK
    • Typ pozemky pro bydlení
    • Plocha 1 008 m²
    Pronájem kanceláře 421 m², Zlín

    Pronájem kanceláře 421 m², Zlín

    105 350 Kč za měsíc (3 003 Kč za m²/rok)
    • Typ kanceláře
    • Plocha 421 m²
    Prodej rodinného domu 82 m², Otrokovice

    Prodej rodinného domu 82 m², Otrokovice

    5 990 000 Kč (73 049 Kč za m²)
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 82 m²
    Prodej bytu 1+kk 44 m², Luhačovice

    Prodej bytu 1+kk 44 m², Luhačovice

    3 990 000 Kč (90 682 Kč za m²)
    • Typ byty 1+kk
    • Plocha 44 m²
    Prodej bytu 2+kk 68 m², Luhačovice

    Prodej bytu 2+kk 68 m², Luhačovice

    7 350 000 Kč (108 088 Kč za m²)
    • Typ byty 2+kk
    • Plocha 68 m²

    • 1
    • 2