Štěpán Strýček
+420 296 399 006
info@mmreality.cz
M&M reality
+420 296 399 006
Od nejdražšího
Prodej stavebního pozemku 800 m², Huzová
728 000 Kč
(910 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
800 m²
Prodej stavebního pozemku 619 m², Ústí nad Orlicí
646 855 Kč
(1 045 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
619 m²
Prodej louky 1 031 m², Dolní Dobrouč
768 095 Kč
(745 Kč za m²)
Typ
pozemky - trvalý travní porost
Plocha
1 031 m²
Prodej louky 420 m², Rudoltice
98 700 Kč
(235 Kč za m²)
Typ
pozemky - trvalý travní porost
Plocha
420 m²
Prodej stavebního pozemku 1 129 m², Výprachtice
1 393 186 Kč
(1 234 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
1 129 m²
Prodej louky 321 m², Výprachtice
189 390 Kč
(590 Kč za m²)
Typ
pozemky - trvalý travní porost
Plocha
321 m²
Prodej louky 1 636 m², Hanušovice
940 700 Kč
(575 Kč za m²)
Typ
pozemky - trvalý travní porost
Plocha
1 636 m²
Prodej zahrady 228 m², Varnsdorf
225 720 Kč
(990 Kč za m²)
Typ
pozemky - zahrady
Plocha
228 m²
Prodej specifického pozemku 456 m², Lobendava
295 944 Kč
(649 Kč za m²)
Typ
ostatní pozemky
Plocha
456 m²
Prodej zahrady 2 841 m², Třebušín
786 957 Kč
(277 Kč za m²)
Typ
pozemky - zahrady
Plocha
2 841 m²
6
7
8
9
10