Štěpán Strýček
+420 296 399 006
info@mmreality.cz
M&M reality
+420 296 399 006
Od nejdražšího
Prodej stavebního pozemku 1 298 m², Žulová
1 296 702 Kč
(999 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
1 298 m²
Prodej stavebního pozemku 1 442 m², Vápenná
1 397 298 Kč
(969 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
1 442 m²
Prodej louky 877 m², Chyjice
1 271 650 Kč
(1 450 Kč za m²)
Typ
pozemky - trvalý travní porost
Plocha
877 m²
Prodej stavebního pozemku 1 021 m², Uhřice
1 419 190 Kč
(1 390 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
1 021 m²
Prodej pole 2 005 m², Podivín
1 581 945 Kč
(789 Kč za m²)
Typ
zemědělská půda
Plocha
2 005 m²
Prodej stavebního pozemku 377 m², Ořechov
597 545 Kč
(1 585 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
377 m²
Prodej stavebního pozemku 1 046 m², Lhota
2 081 540 Kč
(1 990 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
1 046 m²
Prodej stavebního pozemku 2 066 m², Dvorce
774 750 Kč
(375 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
2 066 m²
Prodej stavebního pozemku 2 894 m², Dvorce
1 192 328 Kč
(412 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
2 894 m²
Prodej komerčního pozemku 1 615 m², Mosty u Jablunkova
1 485 800 Kč
(920 Kč za m²)
Typ
pozemky pro komerční výstavbu
Plocha
1 615 m²
3
4
5
6
7