Štěpán Strýček
+420 296 399 006
info@mmreality.cz
M&M reality
+420 296 399 006
Od nejdražšího
Prodej činžovního domu 1 159 m², Ústí nad Orlicí
12 500 000 Kč
(10 785 Kč za m²)
Typ
činžovní domy
Plocha
1 159 m²
Prodej louky 13 478 m², Albrechtice v Jizerských horách
3 760 362 Kč
(279 Kč za m²)
Typ
pozemky - trvalý travní porost
Plocha
13 478 m²
Prodej louky 1 001 m², Frýdštejn
1 110 526 Kč
(1 109 Kč za m²)
Typ
pozemky - trvalý travní porost
Plocha
1 001 m²
Prodej louky 1 025 m², Benecko
1 527 250 Kč
(1 490 Kč za m²)
Typ
pozemky - trvalý travní porost
Plocha
1 025 m²
Prodej louky 1 044 m², Jestřabí v Krkonoších
913 500 Kč
(875 Kč za m²)
Typ
pozemky - trvalý travní porost
Plocha
1 044 m²
Pronájem restaurace 240 m², Praha-Ďáblice
60 000 Kč za měsíc
(3 000 Kč za m²/rok)
Typ
restaurace
Plocha
240 m²
Prodej louky 962 m², Radiměř
949 494 Kč
(987 Kč za m²)
Typ
pozemky - trvalý travní porost
Plocha
962 m²
Prodej louky 1 769 m², Krásné Údolí
468 785 Kč
(265 Kč za m²)
Typ
pozemky - trvalý travní porost
Plocha
1 769 m²
Prodej stavebního pozemku 1 433 m², Norberčany
1 411 505 Kč
(985 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
1 433 m²
Prodej zahrady 3 941 m², Konice
2 738 995 Kč
(695 Kč za m²)
Typ
pozemky - zahrady
Plocha
3 941 m²
1
2
3
4
5