Štěpán Strýček
+420 296 399 006
info@mmreality.cz
M&M reality
+420 296 399 006
Od nejdražšího
Prodej specifického pozemku 5 249 m², Tuchořice
299 193 Kč
(57 Kč za m²)
Typ
ostatní pozemky
Plocha
5 249 m²
Prodej lesa 2 921 m², Tuchořice
172 339 Kč
(59 Kč za m²)
Typ
lesy
Plocha
2 921 m²
Prodej louky 4 242 m², Tuchořice
742 350 Kč
(175 Kč za m²)
Typ
pozemky - trvalý travní porost
Plocha
4 242 m²
Prodej stavebního pozemku 987 m², Strmilov
1 273 230 Kč
(1 290 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
987 m²
Prodej stavebního pozemku 410 m², Skřípov
692 900 Kč
(1 690 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
410 m²
Prodej stavebního pozemku 1 479 m², Skřípov
2 285 055 Kč
(1 545 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
1 479 m²
Prodej stavebního pozemku 375 m², Skřípov
541 875 Kč
(1 445 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
375 m²
Prodej stavebního pozemku 648 m², Skřípov
835 920 Kč
(1 290 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
648 m²
Prodej stavebního pozemku 1 438 m², Skřípov
2 149 810 Kč
(1 495 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
1 438 m²
Prodej stavebního pozemku 604 m², Jamné nad Orlicí
960 360 Kč
(1 590 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
604 m²
2
3
4
5
6