Štěpán Strýček
+420 296 399 006
info@mmreality.cz
M&M reality
+420 296 399 006
Od nejdražšího
Prodej louky 1 659 m², Lipová
330 141 Kč
(199 Kč za m²)
Typ
pozemky - trvalý travní porost
Plocha
1 659 m²
Prodej zahrady 3 243 m², Žacléř
826 965 Kč
(255 Kč za m²)
Typ
pozemky - zahrady
Plocha
3 243 m²
Prodej zahrady 3 996 m², Žacléř
1 018 918 Kč
(255 Kč za m²)
Typ
pozemky - zahrady
Plocha
3 996 m²
Prodej stavebního pozemku 473 m², Skřípov
1 007 017 Kč
(2 129 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
473 m²
Prodej specifického pozemku 543 m², Stará Paka
1 009 980 Kč
(1 860 Kč za m²)
Typ
ostatní pozemky
Plocha
543 m²
Prodej stavebního pozemku 734 m², Prasklice
1 001 910 Kč
(1 365 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
734 m²
Prodej zahrady 1 556 m², Vidochov
345 432 Kč
(222 Kč za m²)
Typ
pozemky - zahrady
Plocha
1 556 m²
Prodej zahrady 3 425 m², Trutnov
1 010 375 Kč
(295 Kč za m²)
Typ
pozemky - zahrady
Plocha
3 425 m²
Prodej louky 2 362 m², Krnov
1 003 850 Kč
(425 Kč za m²)
Typ
pozemky - trvalý travní porost
Plocha
2 362 m²
Prodej louky 3 120 m², Konstantinovy Lázně
686 400 Kč
(220 Kč za m²)
Typ
pozemky - trvalý travní porost
Plocha
3 120 m²
1
2
3
4
5