Soňa Pičmanová
+420 296 399 006
info@mmreality.cz
M&M reality
+420 296 399 006
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+1
4+1
Od nejdražšího
Prodej bytu 1+1 33 m², Ústí nad Labem-Severní Terasa
2 790 000 Kč
(84 545 Kč za m²)
Typ
byty 1+1
Plocha
33 m²
Prodej bytu 2+1 49 m², Ústí nad Labem-Severní Terasa
2 890 000 Kč
(58 980 Kč za m²)
Typ
byty 2+1
Plocha
49 m²
Prodej bytu 4+1 98 m², Chlumec
4 650 000 Kč
(47 449 Kč za m²)
Typ
byty 4+1
Plocha
98 m²
Pronájem bytu 2+kk 51 m², Ústí nad Labem-město
12 500 Kč za měsíc
(2 941 Kč za m²/rok)
Typ
byty 2+kk
Plocha
51 m²
Prodej bytu 2+1 65 m², Ústí nad Labem-Neštěmice
2 590 000 Kč
(39 846 Kč za m²)
Typ
byty 2+1
Plocha
65 m²
Prodej rodinného domu 202 m², Povrly
3 490 000 Kč
(17 277 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
202 m²
Prodej chaty 25 m², Jirkov
1 490 000 Kč
(59 600 Kč za m²)
Typ
chata
Plocha
25 m²
Pronájem bytu 1+1 46 m², Ústí nad Labem-Střekov
10 000 Kč za měsíc
(2 609 Kč za m²/rok)
Typ
byty 1+1
Plocha
46 m²
Pronájem bytu 2+1 61 m², Ústí nad Labem-město
13 000 Kč za měsíc
(2 557 Kč za m²/rok)
Typ
byty 2+1
Plocha
61 m²
Prodej chaty 23 m², Ryjice
1 495 000 Kč
(65 000 Kč za m²)
Typ
chata
Plocha
23 m²
1
2