Simona Tipoa
+420 724 772 446
simona@bravis.cz
BRAVIS REALITY s.r.o.
+420 773 400 444
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
Od nejdražšího
Prodej bytu 1+1 47 m², Veselí nad Moravou
2 950 000 Kč
(62 766 Kč za m²)
Typ
byty 1+1
Plocha
47 m²
Pronájem kanceláře 15 m², Brno - Líšeň
5 999 Kč za měsíc
(4 799 Kč za m²/rok)
Typ
kanceláře
Plocha
15 m²
Prodej bytu 4+kk 113 m², Jinačovice
8 990 000 Kč
(79 558 Kč za m²)
Typ
byty 4+kk
Plocha
113 m²
Prodej rodinného domu 107 m², Milonice
9 299 000 Kč
(86 907 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
107 m²
Pronájem bytu 3+kk 70 m², Brno - Zábrdovice
24 900 Kč za měsíc
(4 269 Kč za m²/rok)
Typ
byty 3+kk
Plocha
70 m²
Prodej bytu 3+kk 81 m², Brno-město
info v RK
Typ
byty 3+kk
Plocha
81 m²
Prodej stavebního pozemku 590 m², Želešice
3 999 000 Kč
(6 778 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
590 m²
Prodej stavebního pozemku 635 m², Želešice
3 999 000 Kč
(6 298 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
635 m²
Pronájem bytu 4+kk 112 m², Brno - Lesná
39 990 Kč za měsíc
(4 285 Kč za m²/rok)
Typ
byty 4+kk
Plocha
112 m²
Prodej kanceláře 81 m², Brno-město
info v RK
Typ
kanceláře
Plocha
81 m²
1
2
3
4