1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
5+kk
5+1
6 a více
Od nejdražšího
Prodej bytu 2+1 94 m², Benešov nad Ploučnicí
1 990 000 Kč
(21 170 Kč za m²)
Typ
byty 2+1
Plocha
94 m²
Prodej stavebního pozemku 1 225 m², Cvikov
2 000 000 Kč
(1 633 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
1 225 m²
Prodej rodinného domu 172 m², Bříza
6 500 000 Kč
(37 791 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
172 m²
Prodej rodinného domu 475 m², Chyňava
8 990 000 Kč
(18 926 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
475 m²
Prodej bytu 1+kk 33 m², Zlín
info v RK
Typ
byty 1+kk
Plocha
33 m²
Prodej rodinného domu 135 m², Suchohrdly
9 800 000 Kč
(72 593 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
135 m²
Prodej bytu 3+kk 72 m², Praha 9
8 690 000 Kč
(120 694 Kč za m²)
Typ
byty 3+kk
Plocha
72 m²
Prodej chaty 130 m², Bohdaneč u Zbraslavic
9 750 000 Kč
(75 000 Kč za m²)
Typ
chata
Plocha
130 m²
Prodej bytu 3+1 73 m², Praha 20
7 900 000 Kč
(108 219 Kč za m²)
Typ
byty 3+1
Plocha
73 m²
Prodej rodinného domu 175 m², Kněževes - Jobova Lhota
info v RK
Typ
rodinné domy
Plocha
175 m²
1
2
3
4
5