Rostislav Kandel
    +420 296 399 006
    info@mmreality.cz
    M&M reality
    M&M reality
    +420 296 399 006

Řadit podle:
    Prodej atypického bytu 213 m², Mariánské Lázně

    Prodej atypického bytu 213 m², Mariánské Lázně

    5 090 000 Kč (23 897 Kč za m²)
    • Typ atypické byty
    • Plocha 213 m²
    Prodej pole 18 948 m², Kladruby

    Prodej pole 18 948 m², Kladruby

    977 650 Kč (52 Kč za m²)
    • Typ zemědělská půda
    • Plocha 18 948 m²
    Prodej pole 15 633 m², Kladruby

    Prodej pole 15 633 m², Kladruby

    718 102 Kč (46 Kč za m²)
    • Typ zemědělská půda
    • Plocha 15 633 m²
    Prodej pole 19 794 m², Kladruby

    Prodej pole 19 794 m², Kladruby

    723 040 Kč (37 Kč za m²)
    • Typ zemědělská půda
    • Plocha 19 794 m²
    Pronájem bytu 3+1 56 m², Cheb

    Pronájem bytu 3+1 56 m², Cheb

    16 000 Kč za měsíc (3 429 Kč za m²/rok)
    • Typ byty 3+1
    • Plocha 56 m²
    Prodej bytu 3+1 56 m², Cheb

    Prodej bytu 3+1 56 m², Cheb

    4 500 000 Kč (80 357 Kč za m²)
    • Typ byty 3+1
    • Plocha 56 m²
    Prodej rodinného domu 78 m², Karlovy Vary

    Prodej rodinného domu 78 m², Karlovy Vary

    5 200 000 Kč (66 667 Kč za m²)
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 78 m²
    Prodej chalupy 140 m², Tři Sekery

    Prodej chalupy 140 m², Tři Sekery

    4 750 000 Kč (33 929 Kč za m²)
    • Typ chalupa
    • Plocha 140 m²
    Prodej rodinného domu 140 m², Tři Sekery

    Prodej rodinného domu 140 m², Tři Sekery

    4 750 000 Kč (33 929 Kč za m²)
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 140 m²
    Prodej zahrady 975 m², Tachov

    Prodej zahrady 975 m², Tachov

    938 115 Kč (962 Kč za m²)
    • Typ pozemky - zahrady
    • Plocha 975 m²

    • 1
    • 2