Romana Hoppe, BBA.
    +420 775 376 044
    rhoppe@jaros-partners.cz
    Kladno
    Kladno
    +420 731 616 155

Řadit podle:
    Prodej bytu 2+1 62 m², Kladno

    Prodej bytu 2+1 62 m², Kladno

    5 690 000 Kč (91 774 Kč za m²)
    • Typ byty 2+1
    • Plocha 62 m²
    Prodej bytu 2+1 52 m², Kladno

    Prodej bytu 2+1 52 m², Kladno

    5 290 000 Kč (101 731 Kč za m²)
    • Typ byty 2+1
    • Plocha 52 m²
    Prodej rodinného domu 150 m², Kladno - Švermov

    Prodej rodinného domu 150 m², Kladno - Švermov

    6 990 000 Kč (46 600 Kč za m²)
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 150 m²
    Prodej rodinného domu 216 m², Hostouň

    Prodej rodinného domu 216 m², Hostouň

    10 900 000 Kč (50 463 Kč za m²)
    • Typ rodinné domy
    • Plocha 216 m²
    Pronájem bytu 2+1 59 m², Kladno

    Pronájem bytu 2+1 59 m², Kladno

    17 000 Kč za měsíc (3 458 Kč za m²/rok)
    • Typ byty 2+1
    • Plocha 59 m²