1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
5+kk
5+1
6 a více
Od nejdražšího
Prodej stavebního pozemku 3 978 m², Rudná pod Pradědem
dohodou
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
3 978 m²
Prodej bytu 4+1 113 m², Ostrava - Moravská Ostrava
9 800 000 Kč
(86 726 Kč za m²)
Typ
byty 4+1
Plocha
113 m²
Prodej rodinného domu 250 m², Praha 5
29 980 000 Kč
(119 920 Kč za m²)
Typ
rodinné domy
Plocha
250 m²
Prodej bytu 3+1 64 m², Ostrava - Dubina
4 350 000 Kč
(67 969 Kč za m²)
Typ
byty 3+1
Plocha
64 m²
Pronájem skladu 232 m², Libomyšl
20 000 Kč za měsíc
(1 034 Kč za m²/rok)
Typ
sklady
Plocha
232 m²
Prodej stavebního pozemku 1 132 m², Skuhrov pod Brdy
5 773 000 Kč
(5 100 Kč za m²)
Typ
pozemky pro bydlení
Plocha
1 132 m²
Pronájem bytu 1+kk 24 m², Králův Dvůr
10 500 Kč za měsíc
(5 250 Kč za m²/rok)
Typ
byty 1+kk
Plocha
24 m²
Prodej bytu 2+kk 49 m², Hostivice - Litovice
7 499 000 Kč
(153 041 Kč za m²)
Typ
byty 2+kk
Plocha
49 m²
Prodej bytu 4+1 100 m², Štětí I
4 490 000 Kč
(44 900 Kč za m²)
Typ
byty 4+1
Plocha
100 m²
Prodej bytu 3+1 75 m², Praha 10
9 650 000 Kč
(128 667 Kč za m²)
Typ
byty 3+1
Plocha
75 m²
1
2
3
4
5